Biżuteria na różne okazje – kolczyki serca

Tutaj znajdziesz kolczyki serca.

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej wybieranych typów biżuterii damskiej i dziecięcej – można je założyć na wszelkie okazje, świetnie uwydatniają urodę, są też wspaniałym pomysłem na podarunek. Jakie rodzaje kolczyków występują w sprzedaży? Z jakich surowców najczęściej są wykonane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – do szkoły i na wesela

Wzór serca jest często używany w jubilerstwie. Stanowi on punkt wyjścia do wytwarzania kolczyków tak dla dziewczynek, jak i dla kobiet. Kolczyki serca są delikatnym dodatkiem do licznych stylizacji. Są wytwarzane zarówno w postaci modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest zwykle wybierany na niezobowiązujące okazje – ubieramy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki sztyfty nie dominują stylizacji, tylko delikatnie podkreślają prawdziwą urodę kobiety. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być wykorzystywane do pozornego wyszczuplenia twarzy oraz wysmuklenia szyi. Takie kolczyki pasują na okazjonalne wyjścia, spotkania z ukochanym bądź wesela i wyśmienicie łączą się one ze stylowymi sukienkami. Kolczyki serduszka dla najmłodszych sprawdzą się z kolei zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii.

Kolczyki serduszka – świetny prezent dla ukochanej osoby

Na rynku obecne są kolczyki serca wyprodukowane ze złota i srebra. Zainteresowaniem cieszą się także modele pozłacane, które są tańsze, a przy tym wyglądają niezwykle wspaniale. Tak kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być przystrojone drogimi kamieniami, na przykład cyrkoniami, które uwydatnią urodę właścicielki. U jubilerów kupimy kolczyki serca w kolorze szafirowym czy błękitnym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można ofiarować w prezencie członkowi rodziny, m.in. na Dzień Matki, złote gody oraz z mnóstwa innych okazji. Wręczone kochanej osobie – matce, narzeczonej albo współmałżonce, kolczyki serduszka będą zawsze przypominać o łączącej was więzi, miłości i szacunku.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]