Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Zobacz, gdzie kupić kolczyki srebrne.

Jednymi z najczęściej wybieranych przez panie akcesoriów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą sytuację – niezwykle uroczystą i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się dlaczego są tak chętnie kupowane i gdzie można je nabyć.

Srebrne kolczyki – które kupić

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych fasonach. Najbardziej „trendy” są delikatne wkręty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, jak również wytworne. Równie popularne są długie akcesoria, które pięknie wydłużają sylwetkę. Są ozdobione drogocennymi kryształkami albo całkowicie proste. Elementy wykonane ze srebra nie powodują podrażnień skóry, co często dzieje się w przypadku dodatków z plastiku. Najbardziej oryginalne kolczyki wykonano techniką oksydowania, więc dobierając je popatrzmy na cechy probiercze oraz metodę ich produkcji.

Jak czyścić srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki trzeba dobrze czyścić i na bieżąco eliminować wszystkie zanieczyszczenia, żeby zawsze wyglądały perfekcyjnie. Należy przecierać je często delikatną ściereczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne preparaty pielęgnujące, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki przechowywać w zamkniętych szkatułkach. Nie polecamy natomiast przestarzałych technik polerowania, typu pasta do zębów czy sól. Takie preparaty niezwykle naruszają delikatną fakturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór kolczyków jest na pewno w sklepach internetowych, które gwarantują ekspresowe doręczenie i atrakcyjne obniżki cen. Ponadto zakupy w internecie to niebywały komfort, który na pewno docenią w szczególności zabiegane kobiety.