Sklep jubilerski – dlaczego warto tam kupować biżuterię?

Sklep jubilerski Kraków - wszystko, co jest wam potrzebne, w zasięgu ręki.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozwojem rynku, zmieniliśmy również nasze przyzwyczajenia odnośnie robienia zakupów. Teraz entuzjastycznie wykorzystujemy możliwość zakupów w sieci. I chociaż w internecie odnajdziemy nieomal wszystko, wciąż wiele artykułów opłaca się nabywać w tradycyjnych sklepach. Należy do nich między innymi biżuteria.

Dlaczego warto kupować biżuterię od jubilera?

Kupno srebrnego łańcuszka, pierścionka bądź broszki wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Dlatego, by być pewnym, że biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, najlepiej obejrzeć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy chcemy nabyć obrączki ślubne bądź pierścionek zaręczynowy, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeżeli natomiast wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za luźny lub zbyt ciasny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do stosownego rozmiaru lub zrobi nowy. Inną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z rzetelnej pomocy złotnika. Zaprezentuje on aktualne nurty we wzornictwie, poradzi nam jak dopasować odpowiedni kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, a osobom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej daje się z okazji ślubu, imienin czy komunii.

Jakie usługi oferuje świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale także pełnią pomocnicze usługi. Najważniejszą z nich jest reperacja popsutej biżuterii. Jeśli zerwał się nam łańcuszek bądź wypadł kryształek z kolczyka, jubiler ekspresowo i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Poprawi też obwód sygnetu, gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny obwód palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na pierścionku czy zawieszce datę, gratulacje, podziękowania czy też inną znaczącą dla nas treść. Natomiast jeżeli pragniemy podarować komuś oryginalny upominek, albo mamy własny pomysł na wisiorek lub broszkę, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w mieszkaniu mamy zniszczoną ewentualnie zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]