Srebrne wisiorki

Potrzebujesz wisiorków srebrnych? Wejdź na https://www.bizutik.pl/wisiorki.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Noszenie unikalnej biżuterii ceni sobie chyba każda kobieta. Niezależnie jaka to okazja przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej najlepiej by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na luksus posiadania dużej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Wisiorki są niedrogim sposobem by zawsze zaprezentować coś nieco innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może być zawieszony przy samej szyi albo niżej na dekolcie – wszystko zależy od długości łańcuszka. Może to całkowicie zmienić wygląd całości biżuterii.

Uwagę warto zwrócić także na szerokość dobieranego łańcuszka oraz materiał, z jakiego został wykonany. Zdecydować się możemy na łańcuszek srebrny, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może dodać wymyślny kształt samego wisiorka. Można dostać je w formie klasycznej (koła, łezki, kwadratu etc), ale również imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek.

Duży wybór istnieje także jeśli chodzi o materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]