Panoramy 360 stopni na Facebooku coraz popularniejsze. Dlaczego?

Zdjęcia 360 stopni na Facebooka. Sprawdź, kto może to wykonać.

Panoramy sferyczne to niezwykle atrakcyjna i stosunkowo nowa forma prezentowania pomieszczeń lokali gastronomicznych czy firm. Najczęściej spotykamy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma oraz Google Street View, ale także napotykamy je na najczęściej używanym portalu społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on zamieszczanie na profilu firmy takiej sferycznej fotografii. Jak więc możesz zastosować panoramy sferyczne do promowania Twojej marki? Zalecenia przedstawiamy w dalszej części tekstu.

Czym charakteryzują się zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które można oglądać pod każdym kątem. Dowolne obracanie fotografii sprawia wrażenie osobistego przebywania w oglądanym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku umożliwiają oglądanie budynku, nieruchomości czy lokalu poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego typu przygotowuje się przy pomocy dedykowanych aparatów i aplikacji. Dla odbiorców wyłączną różnicą w porównaniu do standardowych fotografii cyfrowych to opcja kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a potem obrócenia go w dowolnym kierunku.

Panoramy 360 stopni – promuj swój biznes na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to wspaniała metoda na reklamę Twojej firmy bądź biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają ogromne możliwości zaprezentowania wnętrza hotelu, lokalu gastronomicznego albo biura. Taka forma fotografii jest dużo bardziej atrakcyjna oraz pomaga gruntownie poznać dane punktem. Publikacja zdjęć 360 stopni na Facebooku wpłynie korzystnie na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta i zwiększy jego zaufanie do usług przez nas oferowanych, co zaowocuje dużo wyższym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Zdjęcia 360 stopni warto udostępnić na Facebooku zwłaszcza kiedy prowadzimy działalność, która bazuje na wysokiej jakości pomieszczeniach (np. sale konferencyjne bądź hotel), ale również jeśli chcemy nakłonić potencjalnych pracowników, aby odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną czy też po prostu zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym działamy.

Przygotowanie panoram 360 stopni zleć profesjonaliście!

Przygotowanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, chociaż teoretycznie można zrealizować samodzielnie, niemniej jednak do celów reklamowych warto wybrać profesjonalnego fotografa zajmującego się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Czemu to najlepsza opcja? Zlecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje pewność stworzenia dobrych jakościowo fotografii, które prócz tego będą atrakcyjniejsze dla widza. Sama usługa nie jest również droga ani trudno dostępna. Fotografów polecanych przez Google do wykonania zdjęć 360 stopni wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym wymienieni są tylko Ci specjaliści, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google i zamieścili wyznaczoną liczbę prawidłowych panoram 360 stopni.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]