Rekomendowany fotograf Google – zdjęcia sferyczne najwyższej jakości

Spacery wirtualne po firmach zyskują na popularności, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi i umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przyciągnie sporą ilość nowych klientów i zwiększy dochody naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był najwyższej jakości, należy zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest polecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania materiałów zdjęciowych, które będą dodane w wizytówce Google. To nie jest fotograf zatrudniony w Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google, a więc wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, aby pozyskać certyfikat jest obowiązany opublikować co najmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (spełniających kryteria Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą zostać zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu warto wybrać fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto wybrać fotografa Google, jest jego potwierdzony profesjonalizm. Osoba, która spełniła wymogi Google pod względem jakości fotografii, z pewnością potrafi sporządzić jakościowe panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie narażamy się na nieudolny czy źle wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna również reguły przygotowania takich zdjęć i samo zamówienie wypełni rzetelnie. Fotograf polecany przez Google wspiera też firmy korzystające z jego oferty i może to być początek długofalowej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też nieraz dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam które ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na inne serwisy np. YouTube bądź Facebook, wesprzeć nas podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google, a także pomóc w jej weryfikacji – co jest dużym atutem.

Jak szukać rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, m.in. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po wybraniu miejscowości otrzymamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może również legitymować się wyjątkowym logo, które zawiadamia, iż posiada on odpowiednie kwalifikacje i jest profesjonalistą w zakresie tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]