Twoja firma w Mapach Google – wirtualny spacer 3D

Więcej szczegółów o sporządzaniu wirtualnego spaceru 3D na www.fotografsv.pl/promocja-firmy-w-mapach-google/.

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie jeden z głównych punktów promocji marki w sieci. Z jej pomocą jesteśmy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i możemy w ten sposób zdobyć nowych klientów. Istnieje doskonały sposób, by wśród mnóstwa podobnych przedsiębiorstw w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i wyprzedzić konkurencyjne marki. Jednak czym jest wirtualny spacer? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej skuteczna? Dlaczego warto w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Czym jest promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danym mieście. Od teraz będziemy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników poszukujących konkretnych firm, marek bądź ofert. Niemniej jednak sama obecność w tym miejscu może nie wystarczyć, aby zdystansować konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, należy zrealizować kilka dodatkowych kroków, które pomogą nam lepiej się reklamować. Bezsprzecznie należy do nich dodanie w wizytówce Google umieszczenie estetycznych zdjęć, adresu strony internetowej firmy, wszystkich aktualnych danych oraz odpowiedniego opisu firmy. Istnieje również inna świetna metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się z tłumu wielu marek, ponieważ nadal mało podmiotów ją używa. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer 3D – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro lub lokal. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i przyjrzeć się pomieszczeniom. Taki spacer możemy też odbywać na przeróżnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie wszystkich „zakamarków” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu internautów. Nadal jednak niewiele firm decyduje się na jej wykorzystanie, pomimo tego, iż wirtualny spacer VR ma wiele atutów i jest skuteczną metodą na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Zaleca się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, ponieważ sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe fotografie oraz wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość obejrzenia naszej firmy, restauracji czy kliniki, częściej przekonają się do skorzystania z naszych usług. Raz wydane środki na wykonanie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]