Oświetlenie samochodowe – poznaj rozwiązania marki OE Industry

Producent oświetlenia samochodowego Kraków - bezkonkurencyjną ofertę sprawdzisz na oeindustry.com.

Bardzo istotnym elementem bezpieczeństwa jazdy jest oświetlenie samochodowe. Nieodpowiednie ustawienie świateł albo zaniedbanie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w efekcie doprowadzić do groźnej sytuacji na trasie, co nierzadko kończący się kolizją. Stosowanie wysokiej klasy niezawodnych świateł jest ważne zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe codziennie ręczy za bezpieczeństwo tysięcy pasażerów. Jednym z rodzimych producentów kompleksowych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Oświetlenie dla automotive i mobility – wszystko do autobusów, pojazdów rolniczych, uprzywilejowanych i off-road

W zasadzie w portfolio OE Industry znajduje się każdy typ oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp bocznych, tylnych i przednich do autobusów, kamperów, pojazdów budowlanych czy tramwajów, spółka produkuje też LEDowe reflektory robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w niekorzystnych warunkach pogodowych i dające światło o barwie podobnej do światła naturalnego naświetlacze, maszty oświetleniowe oraz najaśnice, które używane są m.in. przez kierowców pojazdów specjalnych, rolniczych czy off-road. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej albo służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również wykorzystywane przez wybrane służby światła niebieskie oraz białe. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął również lamp wewnętrznych (w tym przydatnych lamp do czytania), które znacznie podnoszą komfort życia zawodowych kierowców, którzy spędzają wiele tygodni w podróży. A to zaledwie ułamek produktów OE Industry.

OE Industry – światowy lider oświetlenia do autobusów

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta nie jest typowym producentem oświetlenia do autobusów. To kompetentny zespół fachowców gotowy urzeczywistnić zamysł klienta, tworząc najwyższej jakości oświetlenie od początkowego zarysu na papierze, poprzez budowę prototypu, aż po certyfikację produktu. Spółka świadczy także wsparcie posprzedażowe. Za sprawą silnej presji na wieloaspektowe testowanie najnowszych produktów, dogłębnych analiz potrzeb swoich kontrahentów, jak również budowania doświadczonej kadry profesjonalistów, OE Industry stało się światowym liderem w sektorze oświetlenia dla automotive i mobility.

Siedziba:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]