Leczenie schorzeń narządu ruchu – urządzenia do fali uderzeniowej

Jeśli szukasz urządzeń do fali uderzeniowej, koniecznie sprawdź https://www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga leczyć dolegliwości różnego typu. Kiedy jest stosowana i dlaczego ?

Gdzie używana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie wykorzystywana w medycynie sportowej, ortopedii, kosmetologii, rehabilitacji oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i wykazuje się wysoką skutecznością w walce z różnorodnymi dolegliwościami. Współczesne urządzenia do fali uderzeniowej niesłychanie precyzyjnie aplikują impulsy, co daje wyjątkowo dobre rezultaty. Aparaty do fali uderzeniowej działają między innymi w terapii schorzeń powiązanych z narządami ruchu, takich jak bóle w okolicy bioder, zapalenie ścięgien, tzw. łokieć tenisisty czy ostroga piętowa. Aparat do fali uderzeniowej może być wykorzystywany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez rehabilitantów oraz kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – 70% skuteczności

Używane współcześnie urządzenia stosujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 niezależne kanały oraz aplikatory, co pozwala na zastosowanie leczenia u dwóch osób w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia zmniejszenie sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest efektywna w 70-80% przypadków.

Siedziba:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]