Blachy na rąbek stojący – zalety i zastosowanie

Potrzebujesz blachy na rąbek? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Blachy na rąbek stojący to coraz popularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Jakie właściwości różnią ją od innych pokryć dachowych? Dlaczego opłaca się ich używać? Prezentujemy te nowoczesne panele dachowe oraz sposoby ich użycia.

Blachy na rąbek stojący – do różnych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek zyskują coraz większe uznanie, gdyż idealnie łączą ergonomiczność z zaletami estetycznymi. Świetnie prezentująca się i odporna na uszkodzenia blacha na rąbek może być używana zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których niezbędna jest wymiana pokrycia dachowego, jak i nowych domach. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach płaskich oraz dwuspadowych, a także tam, gdzie więźba jest złożona. Panele dachowe na rąbek są przywożone na miejsce budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Znamionują się prostym i zarazem szybkim montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest odporne na rdzę, mocne i wspaniale pasuje do wielu stylów architektonicznych (np. do stylu minimalistycznego lub dworkowego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla zwykłych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod kątem trwałości oraz użytej technologii. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy, a następnie pokryte dodatkową powłoką, która gwarantuje osłonę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. promieniowanie słoneczne bądź woda. Blacha na rąbek jest do kupienia w wielu wariantach, co umożliwia dopasowanie jej do indywidualnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają również wpływ na minimalizację wydatków związanych z budową – wyraźnie ograniczają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten materiał wprost od dystrybutora.

Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08