Muldy budowlane i inne kontenery budowlane

Jeśli potrzebujesz kontenerów budowlanych, koniecznie sprawdź https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego rodzaju odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest sporo typów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki z plandeką oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener otwarty lub posiadający pokrywę. Na placach budowy częstokroć używane są także kontenery do przewozu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko opróżnić.

Siedziba:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]