Producent okien drewnianych – zabytkowe budynki i nowoczesne metody

Na https://www.oknostol.com.pl dowiecie się wszystkiego o producencie okien drewnianych Małopolska.

Ekologiczne okna drewniane są niezwykle eleganckie i ponadczasowe. Sprawdzają się w przypadku każdej budowli – od starych domów po minimalistyczne lokale. W jaki sposób producent okien drewnianych wytwarza swoje produkty i co przesądza o ich wytrzymałości?

Producent okien drewnianych – gwarantuje doskonałe efekty estetyczne

Współcześnie okna drewniane są tworzone przy użyciu najnowszych metod, dzięki czemu charakteryzują się najniższym współczynnikiem przenikania ciepła. Producenci okien drewnianych świetnie je impregnują, a utrzymanie czystości jest banalnie proste. Okna drewniane gwarantują świetne efekty wizualne, posiadają zaokrąglone kształty, najwyższej jakości klamki. Mogą być wykonane zarówno z drewna miejscowego – na przykład sosny, jak i rodzajów zagranicznych (meranti). Ekologiczne gatunki w połączeniu z nowoczesnymi metodami powodują, że okna drewniane są tak modne w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – drewno jako element naturalny

Producent okien drewnianych zazwyczaj oferuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia zabezpieczenie przed mocnym wiatrem oraz łatwość obróbki. Organiczne drewno posłuży przez wiele lat, ponieważ można poddawać je dowolnej obróbce. Oczywiście producent okien drewnianych zapewnia również estetyczne drzwi, świetne do szlacheckich dworków lub współczesnych zabudowań. Drewno jako materiał nietoksyczny jest zupełnie ekologiczny, sprawdza się przy odnawianiu zabytków. Budując dom warto zatem wybrać wysokogatunkowe, odporne i piękne surowce drewniane.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]