Usługi dla firm budowlanych – o wypożyczalni szalunków

Jesteś zainteresowany pełną ofertą wynajmu szalunków Kraków? Nie wahaj się! Wejdź na https://abcszalunki.pl/wynajem/.

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej stosowanych na budowach technologii. Na czym polega? Szalunek to swego rodzaju forma, którą wypełnia się betonem – najczęściej przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki bardzo często budowane są ze sklejki, jednak łatwo zaobserwować również konstrukcje wykonane z metalu, a niekiedy nawet plastiku. Pozostałymi potrzebnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, które umożliwiają wypracowanie odpowiednich efektów. Niestety ze względu na wysokie ceny nie zawsze ekipy budowlane posiadają swoje szalunki. Jeśli będą potrzebne, mogą bowiem po prostu je wypożyczyć – szczególnie, że wynajem szalunków to aktualnie bardzo popularna usługa.

W jakich przypadkach postawić na wynajem szalunków?

Kupno własnych szalunków będzie dobrym rozwiązaniem dla firm często przyjmujących zlecenia na budowę fundamentów, gdyż jak już wspomnieliśmy, są one do tego absolutnie potrzebne. Jeżeli jednak wykonywanie fundamentów nie jest główną działalnością naszej ekipy, dobrze sprawdzić atuty, które daje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze go wybrać? Przede wszystkim ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków kilka razy do roku okaże się bardziej opłacalne niż ich kupno. Dobrze nadmienić także o funkcjonalności, ponieważ trzymanie rzadko używanych szalunków może generować duże koszty.

Która firma zapewni wynajmem szalunków?

Jeżeli zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dokładnie przemyśleć to, która firma nam je wypożyczy. W jaki sposób ją znaleźć? Najlepiej zdecydować się na usługi firmy doświadczonej w dostawach sklejki dla firm budowlanych – w ten sposób zyskamy gwarancję tego, że szalunki okażą się wytrzymałe oraz praktyczne. Naprawdę ważna będzie też obsługa klienta – w sytuacji, gdy coraz bliższy jest termin startu robót nie możemy zaakceptować spóźnienia. W razie wątpliwości dobrze natomiast skorzystać z sieci i sprawdzić, co o ofercie danego przedsiębiorstwa myślą wcześniejsi klienci.

Siedziba:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]