Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Szukasz balonu do wina? Skieruj się tu.

Balon na wino to wspaniały upominek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Balon do wina – wyjątkowy upominek

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy prezent dla znajomych – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji jubileuszu, imienin, urodzin, rocznicy ślubu czy zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to także idealna ozdoba stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal balon na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chcesz uraczyć gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom do wina bez trudu przewieziesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe baniaki na wino wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]