Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Jeśli chcesz kupić części Renault Kraków, koniecznie wejdź na france-car.com.pl.

Auta Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci doceniają różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. Polacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono blisko 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często się psują?

Masz już wyśniony auto i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w bogato wyposażonych sklepach www. Można w nich odnaleźć elementy silnika, nadwozia, układu chłodzenia i podwozia, jak i wiele innych. Z recenzji konsumentów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają posiadacze modelu Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankuje również ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]