Pojemne boxy dachowe na dłuższe podróże – bagażniki dachowe

Więcej informacji o boxie na narty.

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca transport znacznej ilości bagaży, sprzętu sportowego i turystycznego oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku jest dostępnych wiele typów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty narciarskie i rowerowe, modele bazowe na relingach, jak również belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości bagażniki wykonane z materiałów odpornych na zniszczenia, rdzę czy promieniowanie słoneczne. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie podróży. Rzecz jasna, rodzaj bagażnika musi być dostosowany do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – pokaźna pojemność

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wyboistych trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają sporą ładowność, a ich użytkowanie jest niebywale wygodne. Wybrane boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je kupić?

Transport sprzętu na dachu samochodu to bardzo praktyczne rozwiązanie, które stosuje duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują przede wszystkim osoby aktywnie spędzające urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się również na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe rodzaje sprzętu sportowego, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy w środku auta.

Siedziba:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]