Słoiki z kranikiem – metoda na estetyczne podanie napojów

Dowiedz się, gdzie zamówić słoje z kranikiem, wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też wytwarzanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i napojów. Znacznym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, mające mnóstwo zastosowań. Jak można je użyć? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Dlaczego choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że doskonale nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają spore objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on regularnie wykorzystywany do podawania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem idealnie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania kompotów, soków, oranżad i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego atutem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]