Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

W ofercie CadXpert znajdują się tylko drukarki 3D od uznanych producentów takich rozwiązań: MakerBot i FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej sprzedaży, działają m.in. w technologiach: PolyJet, SLA i FDM.

Stratasys – wiodący producent na rynku drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze technologie oraz instrumenty. Wyliczono, że używając drukarek 3D i innych urządzeń Stratasys można zredukować koszty produkcji i czas poświęcony na proces produkcyjny prawie o 90 procent. Kluczowe założenia pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to gwarantowanie najwyższej klasy usług i urządzeń, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to kolejny wiodący producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLS i SLA. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – nieduże urządzenie, działające w autorskiej, pionierskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi formę technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się funkcjonalną konstrukcją oraz prostą obsługą. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Zdecydowanie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, jak również drobiazgowym odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dlatego można uzyskać jednakowe makiety, do czego dąży się przede wszystkim w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla przemysłu, edukacji, biznesu

MakerBot wytwarza wysokiej jakości zaawansowane drukarki 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w przeróżnych sektorach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu innych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany wydruk jest precyzyjny i solidny, a w trakcie procesu drukowania nie zdarza się przesunięcia warstw ani nie pojawiają się wypaczenia.

Siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]