Górskie wyprawy – trekkingi dla osób początkujących i doświadczonych

Szukasz korzystnej oferty wypraw górskich dla początkujących? Nie zwlekaj! Kliknij tu.

Lubisz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś czynnym globtroterem ceniącym dobrze przygotowane i bezpieczne wycieczki kierowane przez doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Exploruj.pl organizuje trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie prawie wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią dynamiczny wypoczynek i dysponują minimalnym doświadczeniem w analogicznych wyprawach. By uczestniczyć w wyprawie konieczna jest świetna kondycja fizyczna, a także odpowiedni stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy wariant to trekking dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wypadach na wierzchołki gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o ponadprzeciętnej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane przeżycia. Umożliwiają przy tym spełnienie pragnień oraz poznanie swoich reakcji w trudnych warunkach. Exploruj.pl zatrudnia kompetentnych liderów i przewodników znających dogłębnie naturę górskiego terenu, ale także chętnie dzielących się posiadaną wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Są oni również w stanie zminimalizować potencjalne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Andy i Dolomity.

Siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]