Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Pozycjonowanie Krakow - dowiedz się więcej o tej usłudze.

Ogólna dostępność internetu oraz prostota korzystania z niego w celu wyszukania potrzebnych produktów i usług doprowadziła do tego, iż każda firma pragnie obecnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo posiadanie strony www nie oznacza, iż klienci nas znajdą – istotna jest przecież widoczność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych firm, które świadczą usługi tylko w określonym województwie lub wręcz w jednej miejscowości, np. w Gdańsku bądź w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – bądź widoczny w swoim mieście

Internauci poszukując w wyszukiwarkach usług lub sklepów stacjonarnych używają na ogół fraz lokalnych, czyli mających w składzie nazwę konkretnego miasta, przykładowo “ciastkarnia kraków”, “masażysta kraków” czy “sklep plastyczny kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych przedsiębiorstw na zaprezentowanie swojej oferty potencjalnym klientom, przebywającym w danym mieście. Usługa pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega daleko od typowego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, że strategia SEO skierowana jest na przyrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo przez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy treści czy zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze pozycjonowania, optymalizacji i tworzenia stron internetowych od ponad 10 lat. W trakcie tego okresu do głębi rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i tym sposobem zdobyć nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, a także poprawę contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a klient może monitorować w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]