Pozycjonowanie – szansa na lepszą pozycję w wyszukiwarce

Potrzebujesz zamówić pozycjonowanie sklepu? Kliknij tutaj.

Pozycjonowanie stron to różne czynności mających na celu poprawienie widoczności stron w bezpłatnych wynikach wyszukiwania. Im wyższą pozycję zdobędzie strona w wynikach wyszukiwania, tym więcej odwiedzin na witrynie, co w efekcie daje możliwość zwiększenia konwersji firmy. Drugą zaletą tego działania jest poprawa rozpoznawalności marki, produktu lub usługi.

Google wartościuje każdą stronę www na podstawie blisko 200 różnorodnych faktorów. Rezultat tej diagnozy determinuje to, na którym miejscu strona albo jej podstrona wyświetli się użytkownikowi przeglądarki w wynikach wyszukiwania na dane słowo kluczowe. Za niezwykle ważne czynniki rankingowe profesjonaliści do spraw SEO uznają między innymi PageSpeed, jakość contentu, a takżelinkowanie (zewnętrzne i wewnętrzne).

Wyszukując w przeglądarce Google jakąkolwiek frazę, internauta dostaje wykaz stron, które algorytm uznał za najlepiej dopasowane do szukanego hasła. Które strony wyświetlają się w SERP wyżej niż pozostałe? Najczęściej te, których treść jest dobrze nasycona trafnymi frazami kluczowymi. a jednocześnie niepowtarzalna. Na pozycje nie bez wpływu jest też prawidłowo wykonane kodowanie, prędkość ładowania się strony (nie tylko w wersji na desktop, lecz i mobile), jak również jakość linków odsyłających do naszej strony.

Pozycjonowanie sklepów i stron www – powierz to ekspertom z firmy SEO

Google systematycznie uzupełnia algorytm, stąd warto zlecić pozycjonowanie sklepów oraz stron www profesjonalistom. Świetnym wyborem jest agencja SEO, która ma długoletnią praktykę w takich działaniach. W takich agencjach zatrudnionych jest szereg ekspertów nie tylko od SEO, lecz również kreatywnego pisania oraz kodowania. Zlecając pozycjonowanie zewnętrznemu podmiotowi zaoszczędzone czas i środki można zaprząc w inne działania, które dodatkowo zwiększą przychód firmy.

Prowadzisz biznes? Pozycjonowanie to teraz konieczność!

Pozycjonowanie to głównie oferta adresowana do właścicieli stron internetowych, które służą do ekspozycji i sprzedaży usług bądź produktów firmy. Decydując się jakikolwiek biznes nierozważnie jest w XXI w. nie posiadać strony firmowej albo ją utworzyć, jednak zrezygnować z jej pozycjonowania. Biznes to nieustanna rywalizacja o dotarcie do kolejnych klientów. Według badań w przybliżeniu 97% osób sprawdza w internecie opinie o lokalnych markach, co klarownie pokazuje do jak ogromnej grupy odbiorców można w ten sposób dotrzeć. A wyświetlenie się adresu sklepu albo strony w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania znacząco zwiększa szansę, że konsument wybierze naszą ofertę.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]