Zaatakowano Twoją stronę na WordPressie? Zleć usuwanie malware

Jeżeli chcesz zamówić czyszczenie infekcji WordPress, wejdź na https://wpmagus.pl/uslugi/usuwanie-wirusow-malware-czyszczenie-skutkow-infekcji-ataku/.

WordPress stał się w minionych latach tak modnym CMS-em, iż liczbę witryn i sklepów działających z jego zastosowaniem szacuje się w tym momencie na setki milionów. Częstotliwość stosowania tego systemu zarządzania treścią sprawia, że strony oparte na WordPressie są popularnym celem ataków cyberprzestępców. W razie zainfekowania strony wirusem, niezbędne będzie usunięcie wirusa z WordPressa.

Komu zlecić usuwanie usuwanie malware ze strony www?

Treści na stronie zostały zmienione bez Twojej ingerencji? Witryna rozsyła wiadomości-śmieci? Na witrynie pojawiły się przekierowania do nieznanych Ci adresów? A może nie możesz się zalogować? To zaledwie kilka z potencjalnych symptomów wskazujących na zainfekowaną witrynę. W takich sytuacjach niezbędne jest szybkie działanie w celu usunięcia źródła infekcji, a w konsekwencji przywrócenia strony do należytego funkcjonowania. Naprawa zawirusowanego WordPressa często wychodzi poza zakres kwalifikacji osób, które codziennie zajmują się wyłącznie tworzeniem stron oraz sklepów www na tym systemie zarządzania treścią, wobec tego czyszczenie WordPressa ze złośliwego oprogramowania albo po atakach hakerów powinno się powierzyć ekspertom od tego rodzaju działań.

Usuwanie malware ze strony internetowej – szczegółowe sprawdzenie baz danych oraz plików strony

Specjaliści zajmujący się czyszczeniem malware ze stron tworzonych na WordPressie w obrębie swoich operacji naprawczych przeprowadzają gruntowny przegląd plików i baz danych strony. Weryfikują pliki wp-config i htaccess, jak również kod wykorzystanych na stronie szablonów i wtyczek. Podczas naprawy zawirusowanego WordPressa dodawane są na stronie niezbędne zabezpieczenia, które obniżą niebezpieczeństwo następnych ataków. Jeżeli trwające dłuższy okres czasu zainfekowanie mogło spowodować dodanie strony do listy zagrożeń (na przykład w programach antywirusowych), po usunięciu wirusów z CMS-a fachowcy mogą podjąć także wymagane czynności w celu skreślenia jej z takich katalogów. Regularne aktualizowanie WordPressa oraz wykorzystywanych na stronie www wtyczek jest niezmiernie ważne, bowiem usunięcie wszelkich następstw cyberataku nie gwarantuje, że podobny kazus nie powtórzy się w przyszłości.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]