Kurs digital painting – opanuj techniki malarstwa cyfrowego

Na domin-krakow.pl uzyskasz więcej szczegółów o digital painting kurs.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która obecnie zyskuje coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana m.in. w branży reklamowej, filmowej i sektorze gier komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, jak również edytować zdjęcia w programach graficznych. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich toku uczniowie poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak używać masek i warstw, odwzorować światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą fachową radą, prowadzą korekty i asystują uczniom w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, reklamą, animacją i grami komputerowymi.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]