Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Jeżeli interesuje Cię aktualna oferta kursu Blender 3D, skieruj się na domin-krakow.pl.

Świat rysunku cały czas się rozwija i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne metody na rzecz wykonywania swoich dzieł wyłącznie cyfrowo. Współczesne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko swobodę sporządzania dzieł 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Inicjacja nauki modelowania 3D nie wiąże się już znacznymi kosztami – można po prostu zainstalować program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który jednocześnie jest w pełni bezpłatny.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela

Korzystania z każdej aplikacji można nauczyć się we własnym zakresie, jednak proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i nieraz bywa bardzo frustrujący. Z tego też powodu uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści zwłaszcza osobom, które dopiero poznają Blender. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy nakładanie rozmaitych tekstur i efektów na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeśli będzie prowadzone pod okiem znającego program pedagoga. Dydaktyk na bieżąco dokonuje korekty modeli tworzonych przez uczestnika kursu doradzając, które detale wymagają dopracowania i podpowiadając ku temu trafne rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów dobrze jest, by był on prowadzony w jak najmniejszych zespołach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność pożądana w świecie gier komputerowych i projektowania

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dzisiaj zdolnością poszukiwaną i cenioną zwłaszcza w świecie gier wideo, projektowania i filmu. Opanowanie oprogramowania Blender 3D poszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu można stworzyć wstępne profesjonalne prace, które potem można śmiało zamieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednak, że kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w animacji i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników tego typu warsztatów to po prostu artyści oraz amatorzy pragnący rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności bądź spróbować nowych form ekspresji.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]