Marzysz o aktywnych wakacjach? Sprawdź, gdzie są organizowane

Szukasz korzystnej oferty wycieczek dla aktywnych? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na https://tinyurl.com/yxsbtzjh.

Wyróżnia się dwie kategorie ludzi: pierwsi lubią czas wolny spędzać na słodkiej bezczynności, a drudzy w każdy urlop pragną zrobić coś wyjątkowego, czego wcześniej nie doznali. Specjalnie dla tych ostatnich biura turystyczne przygotowują atrakcyjne propozycje wypraw dla aktywnych.

Szansa na nawiązanie długoterminowych przyjaźni – aktywne wyprawy

Wyprawy dla aktywnych to pieczołowicie zorganizowane parodniowe wycieczki dla osób, które chciałyby poznać różne regiony świata oraz Polski od całkiem nowej strony. Plan takich podróży jest wypełniony fantastycznymi atrakcjami, których przeciętny wczasowicz nie dozna z pozycji komfortowego siedziska na patio dzierżawionej kwatery w górach. Wycieczka dla osób szukających interesujących doświadczeń to też znakomita sposobność, by przyswoić sobie przydatne kwalifikacje, bo częstokroć wiąże się ze instruktażami potrzebnymi do opanowania reguł przeżycia na danym terenie. W czasie wyprawy w góry można między innymi dowiedzieć się, jak używać czekana i raków czy jak poruszać się po via ferratach. Uczestnicy zapoznają się strategie survivalu, jak również tego, co zrobić w groźnych okolicznościach, które mogą ich spotkać, czyli przykładowo w przypadku zejścia lawiny. Trzeba również nadmienić, że taka wycieczka w góry nafaszerowana jest ciężkimi wyzwaniami wymagającymi ufności i współpracy między członkami grupy, co może skończyć się nawiązaniem długoterminowych przyjaźni.

Dokąd aranżowane są wyprawy dla aktywnych?

Najpopularniejsze wycieczki, które będą wymagały od nas świetnej kondycji fizycznej, to głównie wyprawy w góry, w tym także w góry wysokie, a destynacją są wierzchołki rozsiane po całym świecie. Osoby bez doświadczenia w eskapadach po górach, ale z mocną kondycją fizyczną, mogą wziąć udział np. w trekkingu po Podhalu i zdobyć 4 najbardziej znane wierzchołki tego regionu: Giewont, Babią Górę, Trzy Korony i Turbacz. Mogą także zabrać się na Sycylię, gdzie zobaczą miejscowe parki narodowe, Etnę i zwiedzą zachwycające miasta tej wyspy – Trapani, Palermo oraz Katanię. Lecz Stary kontynent to nie jedyne obszary, dostępne dla niedoświadczonych podróżników – bez trudu poradzą sobie także w trakcie wyprawy w Himalaje albo do Namibii.

Siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]