Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

Zajrzyj tu po więcej szczegółów o automatycznej windykacji należności.

Właściciele firm wciąż poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a równocześnie ograniczyć czas poświęcony na wykonywanie części procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla ogromnych przedsiębiorstw

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem finansowo-księgowym firmy. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a potem kontroluje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich ma przypisany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko największych firm, ale także i tych niewielkich, które w miesiącu wystawiają mniej więcej stu faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, wyjątkowo wartościową dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich firmach przyda się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Zastanawiasz się czy robot Flobo to wartościowa usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo dostarcza kilka wariantów automatycznej obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ten robot bez problemu księguje przelewy z tytułu abonamentów, tym samym doskonale sprawdzi się w szkołach prywatnych lub językowych, czyli tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się także pensjonatom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi różne usługi? Jeśli pomiot za zrealizowanie usługi żąda opłaty z góry, Flobo będzie monitorować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]