Jak wybrać lokal na 18 urodziny?

Lokal na 18 urodziny Kraków - dowiedz się więcej o ofercie na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Częstokroć z okazji imienin, urodzin bądź innych rocznic nie planujemy imprez z rodziną oraz znajomymi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Jednakże są takie „kamienie milowe” życia, których odpowiednie obchodzenie jest w zasadzie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest niewątpliwie wejście w dorosłość, a więc tzw. “osiemnastka”.

Wybierasz salę na osiemnaste urodziny – niech posiada przestronną salą taneczną

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat wiele się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem głosować w wyborach, nabywać i spożywać alkohol, może pełnić funkcje w organach państwowych i publicznych czy założyć firmę. Jednak kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak odpowiedzialnych zagadnieniach – dla nastolatków na pierwszym miejscu jest możliwość zorganizowania wielkiej imprezy ze znajomymi. Można znowu urządzić “domówkę”, lecz czy taka zabawa będzie się bardzo różnić od tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie będzie. Wobec tego lepszym wyjściem jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Często paru przyjaciół decyduje się wyprawić wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio przestronnej sali, lecz równocześnie pozwala na ograniczenie jednostkowych kosztów. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która zapewni smakowite dania imprezowe. Chcesz się bawić w plenerze? Znajdź salę urodzinową z dostępem do ogrodu – latem można rozłożyć w nim przestronny namiot i urządzić grill.

O co jeszcze musisz zadbać, kiedy organizujesz osiemnaste urodziny?

Każdy ma świadomość, iż osiemnastka to przyjęcie, na którym młodzi dorośli spożywają alkohol. Należy z tej przyczyny koniecznie zadbać o to, by osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, a takich może być wiele pośród obecnych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Odpowiednia dekoracja sali również jest niezmiernie ważna, aby goście kompletnie zanurzyli się w atmosferze zabawy. Należy zatem wybrać lokal na urodziny, który zatroszczy się o ozdobienie przestrzeni zgodnie z sugestii solenizanta oraz optymalnie rozstawi stoliki z napojami oraz posiłkami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” perfekcyjnie sprawdzi się menu typu finger food, składające się z drobnych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo zjeść bez konieczności siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dobierze kartę dań zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do preferencji i finansów klienta.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]