Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Szukasz dobrej oferty przyjęć okolicznościowych w Krakowie? Nie zwlekaj! Wejdź na ten link.

Gdy ktoś wspomina o planowaniu dużej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z weselem. Jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem przybywa dziesiątki bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to również komunie święte, ceremonie chrztu oraz „osiemnastki”. Jeśli spis gości jest długi, najczęściej nie jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia oraz przygotować posiłków dla uczestników we własnym zakresie. Wtedy najlepszym wyjściem jest zabukowanie pasującego do okazji lokalu.

Jak dobrać lokal na organizację przyjęcia okolicznościowego?

Każdy rodzaj przyjęcia wiąże się z różnymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. imieniny albo osiemnastka, , na której bawić się będą głównie dorośli, zaproszonym powinno się zagwarantować nie tylko miejsce, w którym skonsumują spokojnie posiłek, ale i salę do tańczenia. Z kolei zabawy, w których znaczną grupę gości mogą stanowić młodsze dzieci, między innymi komunie albo ceremonie chrztu, poleca się zorganizować w lokalu, który prócz wydzierżawienia sali w środku budynku oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie znużą się za szybko przyjęciem i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Dania oferowane gościom także powinno się dopasować do okazji. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem sięgnąć po ofertę firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o smakowite dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe w królewskich salach lub w ogrodzie

Znalezienie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większym mieście, nie jest wielką trudne, ale niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesiątek lat w iście dworskim duchu odbywają się w nim komunie, chrzciny oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy uczestnicy będą wspominać przez lata. W Pałacu można zająć jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można pomieścić nawet do 130 osób. Z kolei gdy zabawa zostanie urządzona w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści blisko 300 gości. Co ważne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa świadczy kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od przygotowania menu, poprzez rozłożenie i ozdobienie stołów, aż po profesjonalną kadrę szefów kuchni i kelnerów.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]