Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Więcej informacji o pracy architekta wnętrz Kraków na http://bit.ly/2MDseSJ.

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których przebywamy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Należy zatem zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są przeważnie 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz często nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały urzeczywistnione, na ogół konieczny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia także pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]