Organizacja imprez firmowych – postaw na klimatyczne sale do wynajęcia

Na tej stronie znajdziesz aktualną ofertę lokalu na imprezę w Krakowie.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne lub grille dla pracowników i ich bliskich, które mają za zadanie uformowanie głębokich więzi między zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, np. po to, żeby celebrować osiągnięte wyniki, jak również różnorodne bankiety dla wspólników biznesowych, kursy czy sympozja. Takie imprezy muszą być odpowiednio przygotowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane później do działań promocyjnych.

Gdzie zorganizować galę firmową?

Jeżeli nie posiadamy na terenie firmy dużych pomieszczeń, w których można wyprawić event, warto rozejrzeć się za ofertami najmu lokali, które zmieszczą wszystkich podejmowanych gości eventu. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoim stylem do charakteru planowanej uroczystości. Ważne spotkania dla kontrahentów firmy, w trakcie których świętowane są jej sensacyjne osiągnięcia, nie powinny odbyć się w zwykłym lokalu. Wypada w takich przypadkach wyprawić imprezę w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które dobitnie uwydatni doniosłość wydarzenia. Z kolei jeśli na event zaproszone będą osoby nie rezydujące w bliskim sąsiedztwie lokalu, powinno się postawić na salę, znajdującą się w pobliżu bogatej bazy hoteli, do której bez problemu można dojechać o każdej porze dnia.

Wynająłeś już lokal na imprezę? Teraz zatroszcz się o zamówienie cateringu

W toku organizacji wydarzenia firmowego nie wolno przegapić tak ważkiej kwestii, jak zagwarantowanie uczestnikom zimnych oraz ciepłych napojów i posiłków. Idealnym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania sumienne firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w wyznaczone miejsce smakowitych dań dla gości, ale także doradzi w sprawie menu i zajmie się ustawieniem stolików. W czasie ekskluzywnych bankietów wskazane jest także zapewnienie zaproszonym perfekcyjnej obsługi. Warto zatem szukać pomocy firm cateringowych mających w swoim składzie zawodowych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko apetyczne, ale i doskonale prezentujące się na talerzu dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy do stołu.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]