Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Wszystko o parking lotnisko Kraków.

Sposobność trafienia także w najbardziej oddalone zakątki świata, szybkość oraz wygoda – to najistotniejsze atuty podróży lotniczych, które sprawiły, że tego typu wyprawy zyskały duże uznanie. Podróż, której częścią jest przelot, wiąże się jednak z drobnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie problem dotarcia na lotnisko – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak daleką drogę najlepiej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne kwestie łączące się z przyjazdem do portu lotniczego własnym autem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Parking w Krakowie – leć bez trosk, twój samochód jest bezpieczny

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą śmiało zaplanować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dotrzeć swoim autem. Na miejscu mogą zostawić go na prywatnym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę samochodu, zatem w trakcie podróży nie muszą oczywiście się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą ochroniarze, a pomocniczą asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja rezerwacji przez internet, dlatego nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie na odstawienie pojazdu. Parking jest dodatkowo w całości utwardzony, co jest niezmiernie ważne w czasie opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Krakowie – gwarancja asysty załogi

Jeśli wybierzemy skorzystanie z usług oferowanych przez parking strzeżony przy lotnisku możemy liczyć również na liczne ułatwienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Dodatkowo kierowcy mogą uzyskać pomoc załogi parkingu w nagłych sytuacjach, jak przykładowo ujście powietrza w oponach czy rozładowanie akumulatora.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]