Podróżujesz samolotem? Samochód zostaw na parkingu długoterminowym

Więcej szczegółów o Kraków lotnisko parking długoterminowy uzyskasz tutaj.

Jedziesz na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Parking – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Krakowie to jedno z większych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Polsce. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez 24 godziny na dobęparkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa parkujących aut pilnuje monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, iż osoby niepowołane nie będą miały dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich walizek w pociągu bądź autobusie miejskim.

Parking długoterminowy – czy opłaca się korzystać z jego oferty?

Sporym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking świadczy także darmowy dowóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet lub na telefon – szybko i bez problemów, a odwołanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem. Innym pozytywem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]