Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

Przyjęcie ślubne - na tej stronie przeczytasz o aktualnej ofercie.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim uroczystości weselne to dzień, o którym rodzina narzeczonych i zaproszeni goście będę pamiętać przez kilka miesięcy, a często wręcz lat. Jeśli młoda para postanowi urządzać przyjęcie dla dużej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, któremu będzie musiała stawić czoło, jest wybór odpowiedniego domu weselnego, w którym uczestnicy spędzą ten uroczysty dzień w wygodnych warunkach.

Lokal na wesele – jak szukać?

Poszukując lokalu na wesele para młoda musi rozważyć kilka dość istotnych czynników. Przede wszystkim musi ustalić ilość uczestników wesela, aby mieć pewność, iż w wybranym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, aby mieli salę do tańca. Oprócz tego narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od kościoła położona jest sala weselna i czy dojazd do niej będzie łatwy. Jeżeli na uroczystość poproszeni są krewni i przyjaciele z dalekich krańców Polski, warto szukać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się bogata sieć hoteli. Ostatnim zagadnieniem jest sama organizacja wesela, czyli dekoracja stołów, wybranie menu i załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto szukać takich domów weselnych, które proponują asystę w obszarze kompleksowej organizacji wesela.

Sale weselne w Balicach – przyjęcie z królewską oprawą

Narzeczeni z południa Polski, zwłaszcza z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą urządzić wesele w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach wesela odbywają się od setek lat, a każde z nich ma zniewalającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić około 130 osób. Impreza może zostać wyprawiona także w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez problemu aż 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, że usytuowany jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegową. Dojazd orszaku weselnego po ceremonii do Pałacu nie powinien zatem trwać dłużej aniżeli 30-40 minut.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]