Serwis okien to nie tylko wymiana uszczelek

Serwis okien PCV Warszawa - więcej informacji o tej usłudze.

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Czemu warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są narażone na różnego typu wypaczenia i zniszczenia. Na stan okien oraz uszczelek negatywnie wpływają także czynniki atmosferyczne – ekstremalny żar i mróz, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe czynności można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać zawodowca. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczona ekipa serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Fachowiec może także zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]