Zadbaj o swoich gości – organizacja wesela z profesjonalnym cateringiem

Poznaj więcej szczegółów o cateringu na wesele Kraków na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Imprezy okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo komunie, chrzciny lub śluby, od wielu już lat przestały być organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Teraz są to wydarzenia, na które sprasza się nieraz nawet i setkę osób. Ewidentne jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę wymyślić menu, a potem naszykować oraz zaserwować posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli świętowanie może trwać kilka godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikło wysokie zapotrzebowanie na catering weselny.

Nie stresuj się – skorzystaj z cateringu weselnego

Organizowanie wesela to wielki stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na ustalanie listy gości, przygotowanie zaproszeń, wybór wystroju sali czy szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości napojów oraz przekąsek podawanych podczas zabawy, a co kluczowe – przygotowanie ciepłego obiadu, który oczaruje gości i zgromadzi ich wszystkich przy stole. Najważniejszy posiłek na przyjęciu weselnym powinien mieć znakomitą oprawę. Uczestnicy bowiem liczą na to, że stoliki będą poprawnie nakryte i pięknie przystrojone, potrawy będą smaczne i atrakcyjnie ułożone na talerzach, jak również że obsługa profesjonalnie będzie serwować biesiadnikom następne posiłki. Taki stopień organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych kelnerów, kucharzy i managerów, gotowych na obsługę wydarzeń zarówno w plenerze, jak i tych organizowanych w domach weselnych.

Jadłospis wesela skompilujesz z propozycji firmy cateringowej

Przyjęcia weselne rządzą się własnymi zasadami, zarówno w kwestii atrakcji dla gości, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe zwykle mają przygotowaną wstępnie listę sugerowanych dań głównych, trunków i przekąsek pasujących do charakteru wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy ewentualnie uzyskać tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Klient ma zatem możliwość sam ułożyć jadłospis z zaproponowanych dań. Trzeba jednak zaznaczyć, że firmy cateringowe są też otwarte na nowe pomysły i częstokroć na życzenie zamawiającego podejmują się przygotowania indywidualnych kompozycji potraw.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]