Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by udać się w podróż musimy dojechać na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego samochodu, ale to rodzi problem: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Tani parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy zostawić samochód na kilka dni. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, , a pozostawione auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]