Meble do kuchni na wymiar, czy kuchnia modułowa

Kuchnie na zamówienie - ta niebywała oferta Was usatysfakcjonuje.

Kuchnie na zamówienie i kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma własne defekty i walory, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na zamówienie vs modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, jakie można swobodnie zamontować w dowolnym miejscu. Są one świetne dla osób, jakie chcą ekspresowo i łatwo wyposażyć swoją kuchnię. Są jednak przeważnie mniej elastyczne niż kuchnie na indywidualne zamówienie oraz mogą mieć ograniczone możliwości przystosowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Nietypowe wnętrze oraz konkretne oczekiwania użytkowników znacznie ograniczają zalety kuchni modułowych.
Planowanie kuchni na zamówienie to usługa, jaka pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów i preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na zamówienie może być dobrym rozwiązaniem, bo pozwala idealnie zaadaptować ją do potrzeb i oczekiwań użytkowników oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o formacie, kształcie i wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady czy sprzęty AGD, to właśnie dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna oraz ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zamówienie jest również właściwym rozwiązaniem, jeśli chce się uzyskać nadzwyczajny i niepowtarzalny design tego pomieszczenia i bezbłędnie wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – jak wybrać?

Jeżeli szukasz praktycznych, gustownych oraz nowoczesnych mebli kuchennych na wymiar na terenie Krakowa bądź okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Realizowane przez nią projekty mebli na indywidualne zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wyselekcjonowanych materiałów.

Siedziba:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]